Náhradné plnenie

Náhradné plnenie

Ako registrovaný sociálny podnik Vám poskytneme náhradné plnenie v zmysle Zákona č.5/2004 o zamestnanosti

Ponúkame Vám možnosť využiť náhradné plnenie a zadať zákazku alebo odobrať výrobky a služby registrovaného sociálneho podniku. Týmto spôsobom ušetríte svoje financie získate za ne tovar, ktorý skutočne využijete.

Naše výrobky sú zhotovované z kvalitných certifikovaných materiálov popredných európskych výrobcov. Strihové prevedenie odevov spĺňa všetky zákonné požiadavky na ochranu zdravia pracovníka a poskytujú mu lepší komfort pri práci. Môžete si vybrať z našich modelov a farebné prevedenie prispôsobíme Vašim požiadavkám. Poradíme Vám pri výbere najvhodnejšieho materiálu a strihu tak, aby bolo Vaše oblečenie pohodlné, dlhodobo vydržalo a vhodne reprezentovalo Vašu firmu. Neoddeliteľnou súčasťou je firemné označenie výšivkou alebo potlačou. Ak máte vlastnú predstavu a jej konkrétna podoba sa v našej ponuke nenachádza, môžete sa spoľahnúť, že Vám ju zrealizujeme do konečnej predstavy k Vašej spokojnosti.

Vyrábame pracovné odevy, montérkové súpravy, nohavice, plášte, zimné pracovné odevy zateplené, biele oblečenie, ako aj špeciálne ochranné odevy pre zváračov a paličov z nehorľavého materiálu PROBAN.


Warning: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/local/php-5.4.46/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20100525/imagick.so' - libMagickWand.so.2: cannot open shared object file: No such file or directory in Unknown on line 0